26 marca 2022 r. odbyły się Drzwi Otwarte Liceum ROE

W zeszłą sobotę 26 marca odbyły się  Drzwi Otwarte Liceum ROE. W szkole na ul. Wagonowej 12 pojawili się liczni goście, którzy mieli możliwość spotkania i  bezpośredniej rozmowy z naszymi nauczycielami, uczniami i pracownikami oraz zdobycia informacji na temat aktualnej oferty i organizacji nauki w liceum. Uczestnicy wydarzenia wzięli również udział  w warsztatach: aktorskich, plastycznych, projektowania graficznego i fotografii,  prowadzonych przez uczących w naszej szkole Artystów.

Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za przybycie a naszym nauczycielom, uczniom i pracownikom za  zaangażowanie w przygotowanie przedsięwzięcia.

Specjalne podziękowania kierujemy do naszych uczniów: Matylda Cholewińska ( podziękowania za współprowadzenie warsztatów fotograficznych ), Julia Konarska, Grzegorz Bartoszko, Oliwia Panasiuk, Antonina Bartoszewicz, Zofia Chajęcka, Marcel Bukartek, Pola Radwańska, Julia Pisching, Paweł Burnagiel, Sandra Sarek, Zuzanna Dylewska, Milena Mink, Filip Matecki (Technikum ROE), Andryi Konovalov, Kordian Marecki.