Finał VIII Dolnośląskiej Gali Talentów

gala małe

24 maja w Teatrze Starym w Bolesławcu odbył się Finał VIII Dolnośląskiej Gali Talentów.

Naszą szkołę reprezentowali: zespół Relanium w składzie: Alicja Jany, Izabela Pakowska, Wiktor Grzegorzewski, Kacper Cepok  ( uczniowie klasy pierwszej i drugiej technikum) oraz Zespół Wokalno-Taneczny w składzie: Aleksandra Kołodziejczyk i Marcela Dul ( uczennice klasy drugiej liceum).
Arleta Gosławska , Tomasz Piotrowski ( uczniowie klasy drugiej liceum) oraz Filip Pawłowski  i Kacper Cepok ( uczniowie klasy drugiej i pierwszej technikum), pod przewodnictwem realizatora dźwięku, nauczyciela – Pana Waldemara Kłodnickiego, przygotowywali fotoreportaż z imprezy, który zostanie opublikowany w najbliższym czasie.

Uczestnicy Finału a także nasza szkoła otrzymali dyplomy, statuetki oraz oficjalne podziękowania z rąk Dolnośląskiego Kuratora Oświaty- pana Romana Kowalczyka.
My również bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i osobom, które brały udział w wydarzeniu lub były zaangażowane w jego organizację i obsługę.

[simple_gallery folder=”images/z_życia_szkoły/2018_z_zycia_szkoły/GalaT/GalaFinal/” width=”150px” height=”150px” resize=”1″ scale=”5″]