Praktyczny egzamin zawodowy klasy 4aT Technikum ROE

W dniach 9-18 stycznia 2023, w Technikum ROE, odbywały się ostatnie egzaminy zawodowe klasy 4aT z kwalifikacji AUD.09 (Realizacja nagrań dźwiękowych) oraz kwalifikacji HGT.08 (Obsługa klienta oraz rozliczanie imprez i usług turystycznych)

Nasi uczniowie ubiegają się o zdobycie zawodu technika organizacji turystyki oraz  technika realizacji nagrań. Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki!

Przedstawiamy krótką fotorelację z dnia 18 stycznia, z egzamin AUD.09, zorganizowanego w Studio Nagrań Politechniki Wrocławskiej, w Katedrze Akustyki, Multimediów i Przetwarzania Sygnałów. Miejsce jest dobrze znane naszym uczniom, ponieważ realizowali tam praktyczne zajęcia zawodowe.

Podczas egzaminu praktycznego konieczne było źródło dźwięku, które zapewnili: dr Michał Daniel Bąk – gitara klasyczna, Kamil Bućko – gitara klasyczna,  Sara Saja- wokal. Egzaminatorem był dr inż. Adam Mielczarek a asystentem technicznym dr inż. Bartłomiej Kruk.