Studniówka 2023 w Liceum i Technikum ROE.

W dniu 14 stycznia 2023 roku odbyła się studniówka klas maturalnych Liceum i Technikum ROE. Impreza miała miejsce w stylowej przestrzeni „Starej Garbarni”.

Uczniowie, tradycyjnie, rozpoczęli wieczór uroczystym polonezem, a potem zabawa taneczna trwała do późnych godzin nocnych. W programie pojawiły się również występy artystyczne.

Serdecznie dziękujemy  Paniom: Agnieszce Kluzowicz, Anecie Michalec, Małgorzacie Skórzyńskiej, Marcie Ćwiąkalskiej, Małgorzacie Cieplik – członkiniom Komitetu Organizacyjnego Studniówki, który w pełni odpowiadał za organizację i nadzór merytoryczny, artystyczny i porządkowy wydarzenia.

W imieniu organizatorów dziękujemy również uczniom, nauczycielom i zaproszonym gościom za wspólną zabawę.

Rozpoczęło się oficjalne odliczanie dni pozostałych do matury!