Zakończenie roku i pożegnanie absolwentów Liceum i Technikum ROE

W dniu 29 kwietnia, w szkolnej auli, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie absolwentów Liceum i Technikum ROE.
Uczniowie otrzymali od swoich wychowawców ( Pani Justyna Prus- 3A, Pani Wioletta Przybył- 3B, Pan Marcin Golema- 3C, Pani Irena Kopras- 4T), świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy oraz nagrody.
Grzegorz Bartoszko otrzymał specjalną nagrodę dyrektora szkoły, za wzorowe wypełnianie obowiązków przewodniczącego samorządu uczniowskiego oraz wyjątkowe zaangażowanie i pracę na rzecz samorządu oraz szkolnego wolontariatu.
Uroczystość poprowadzili uczniowie liceum – Weronika Cieplik oraz Kacper Michalec z klasy 3E. Całość upłynęła w atmosferze wzruszeń, pożegnań i wspomnień. Dodatkowo, imprezę uświetniły występy wokalne uczennic klasy 3A, przygotowane pod opieką Panów Piotra Watrasa i Dominika Jarockiego oraz pokaz taneczny Kacpra Michalca, przygotowany pod opieką Pani Agaty Zając.
Po zakończeniu oficjalnej części uczniowie, wraz z wychowawcami, udali się do swoich klas.
Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim za wspólnie spędzone lata i nieustająco trzymamy kciuki za naszych maturzystów, którzy już kolejny tydzień piszą egzaminy!
Za organizację uroczystego pożegnania absolwentów byli odpowiedzialni: Pani Jolanta Trzebniak, Pan Piotr Watras i Pan Dominik Jarocki. Bardzo dziękujemy!