Dzień Sportu w Liceum i Technikum ROE

1

W piątek 6 września uczniowie Liceum i Technikum ROE wzięli udział w Dniu Sportu, zorganizowanym przez obie szkoły w Centrum Sportowym Hasta La Vista.

Uczniowie spędzili aktywnie czas, mając do dyspozycji przestronne hale z kortami do squasha i badmintona. Uczestniczyli w takich konkurencjach jak: bieg po kopercie na czas, skok w dal z miejsca, rzut piłką lekarską sprzed klatki piersiowej, rzut frisbee do celu, żonglerka, badminton. Odbyły się również klasowe przeciągania liny i bieg z badmintonem, a także zmianowe zawody gry w squasha oraz rozgrywki unihokeja.
Bardzo dziękujemy naszym uczniom za fotorelację z imprezy i czekamy na więcej zdjęć.
Kolejny Dzień Sportu już w najbliższy piątek!

[simple_gallery folder=”images/z_życia_szkoły/2019/Dz_Sportu/” width=”150px” height=”150px” resize=”1″ scale=”5″]