Promocja dla uczniów Technikum ROE

Każdy uczeń Technikum ROE, rozpoczynający naukę w roku szkolnym 2024/2025 otrzyma darmowy tablet.

Nowoczesne urządzenie posiada pakiet narzędzi biurowych, wygodne kompaktowe rozmiary i małą wagę. Zapewnia bezprzewodową komunikację Internetową poprzez WiFi oraz przesyłanie danych za pomocą Bluetooth oraz USB. Dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS  może pracować jako nawigacja.

Nowoczesny system Android 11, który jest zainstalowany na urządzeniu, pozwala na szybkie działanie oraz daje pełny dostęp do usług świadczonych przez Google m.in. Google Play Store, Google Maps, G-mail. Wbudowana bateria o pojemności 4000 mAh umożliwia korzystanie z tabletu niemal cały dzień bez ładowania.

 

Tablety zostaną przekazane uczniom na podstawie umowy zawartej pomiędzy  rodzicem/prawnym opiekunem ucznia a organem prowadzącym szkołę.