Spektakl ?#[+#@!? (słowo na G)? wrocławskiego teatru Układ Formalny.

17

12 października gościliśmy w naszej szkole wrocławski teatr Układ Formalny, który wystąpił ze spektaklem ?#[+#@!? (słowo na G)?.

Przedstawienie zostało bardzo pozytywnie odebrane  przez naszych uczniów, którzy docenili zarówno wagę poruszonego w nim problemu ( przemoc seksualna) jak i jego walory artystyczne.
Spektakl, nawiązujący do nurtu nazywanego ?teatrem w klasie?, i towarzyszące mu warsztaty są częścią przedsięwzięcia ?Możemy pogadać??-  cyklu spektakli teatru Układ Formalny, organizowanych dla społeczności szkolnych z terenu miasta Wrocław, przy wsparciu Wydziału Kultury Urzędu Miasta Wrocławia.

[simple_gallery folder=”images/z_życia_szkoły/2018_z_zycia_szkoły/przedstawienieG/” width=”150px” height=”150px” resize=”1″ scale=”5″]