Szkolny Przegląd Artystyczny ROE – fotorelacja

1

W dniu 16 stycznia 2019 r. odbyła się pierwsza, w tym roku szkolnym, edycja Szkolnego Przeglądu Artystycznego ROE.

Program imprezy obejmował: występy aktorskie, taneczne i wokalne naszych uczniów a także prezentacje: prac grafiki komputerowej, turystyczną, reklamową i prawniczą. Uczniowie przygotowali również wystawę prac plastycznych oraz wernisaż fotograficzny pt. „Niedopowiedziane”.
Wszystkie występy, prezentacje i wystawy bardzo się podobały licznie zgromadzonej publiczności.
Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie a uczniom i nauczycielom liceum i technikum ROE za przygotowanie wspanialej imprezy. Zapraszamy na kolejny Przegląd, który odbędzie się w czerwcu.

fotorelacja>>>

[simple_gallery folder=”images/z_życia_szkoły/2019/PrzegladA/foto/” width=”150px” height=”150px” resize=”1″ scale=”5″]