Uczniowie Paulina Panas z liceum i Patryk Pomarański z technikum otrzymali stypendia Prezesa Rady Ministrów.

3

W dniu 29 listopada 2019 r. , w Sali Kolumnowej Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego, odbyła się uroczystość  wręczenia  stypendiów Prezesa Rady Ministrów.

Pan Janusz Wrzal – Dolnośląski Wicekurator Oświaty, wręczył dyplomy najzdolniejszym uczniom  z Dolnego Śląska.
Z przyjemnością informujemy, że stypendium otrzymali nasi uczniowie- Paulina Panas z klasy 3a liceum i Patryk Pomarański z klasy 2aT technikum.
Serdecznie gratulujemy Paulinie i Patrykowi prestiżowego wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów!

[simple_gallery folder=”images/z_życia_szkoły/2019/StypendiaPRD/” width=”150px” height=”150px” resize=”1″ scale=”5″]