Uczniowie technikum odwiedzili Centrum Festiwalowe na Politechnice Wrocławskiej w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki

6

24 września uczniowie klasy I i II technikum odwiedzili Centrum Festiwalowe na Politechnice Wrocławskiej w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Na zwiedzających czekały liczne atrakcje, m.in. wystawy, pokazy interaktywne, gry logiczne. Zaprezentowane zostały wyjątkowe wynalazki i projekty, w tym osiągnięcia studentów Politechniki Wrocławskiej. Bardzo dużym zainteresowaniem naszych uczniów cieszyło się stoisko akustyczne, na którym mogli przetestować działanie sztucznej głowy.
Uczniowie wzięli również udział w konkursie/quizie wiedzy ogólnej za co zostali nagrodzeni pendrive?ami.

[simple_gallery folder=”images/z_życia_szkoły/2018_z_zycia_szkoły/DFN/” width=”150px” height=”150px” resize=”1″ scale=”5″]