Warsztaty taneczno-aktorskie z panem Sebastianem Gęburą.

4

Dzisiaj w naszej szkole odbyły się warsztaty taneczno-aktorskie, które poprowadził pan Sebastian Gębura? znany choreograf, tancerz, aktor, performer i pedagog tańca współczesnego.

W zajęciach uczestniczyli uczniowie klasy IIa i IIIa liceum.

Pan Sebastian Gębura ma na swoim koncie wiele sukcesów na arenie międzynarodowej, m.in. współtworzył spektakl ,,Romeo and Juliet? prowadzony przez Liz King, z udziałem muzyków z orkiestry symfonicznej z Uniwersytetu w Graz I Oberschutzen, oraz tancerzy z Trinity Laban Conservatoire of Music & Dance w Londynie. Współpracował również przy spektaklu Jianan?a Qu, który to został wyróżniony podczas festiwalu ?Impuls Tanz? w Wiedniu. Wziął także udział w wielu produkcjach taneczno-muzycznych w reżyserii Thomasa Kerlba.
Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów. Serdecznie dziękujemy panu Sebastianowi za poprowadzenie zajęć i mamy nadzieję, że ponownie zawita do naszej szkoły.

[simple_gallery folder=”images/z_życia_szkoły/2018_z_zycia_szkoły/Gebura/” width=”150px” height=”150px” resize=”1″ scale=”5″]