Wycieczka do Krakowa klasy IIa – fotorelacja uczennicy Martyny Sobonkiewicz

1

W dniach 24-26 października uczniowie klasy II a liceum wzięli udział w wycieczce do Krakowa.

Uczestnicy wycieczki zwiedzili Zamek Królewski na Wawelu oraz spędzili czas na krakowskim Rynku, delektując się jego wyjątkową atmosferą. Odwiedzili również podziemia  Rynku Głównego, gdzie w części edukacyjnej,  oprócz zapoznania się z historią, miasta mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w grach i zabawach zręcznościowych z prawieków.
W programie wycieczki była również wizyta w Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK. Uczniowie obejrzeli m.in. wystawę ?Boris Lurie. Pop-art po Holakuście?, wystawę ?Język kwiatów? Akiry Inumaru, wystawę prac Daniela Arshama oraz prace  innych twórców.

Poniżej prezentujemy fotorelację z wycieczki  do Krakowa autorstwa uczennicy Martyny Sobonkiewicz.
Serdecznie dziękujemy Martynie za wykonane zdjęcia.

[simple_gallery folder=”images/z_życia_szkoły/2018_z_zycia_szkoły/KRA/” width=”150px” height=”150px” resize=”1″ scale=”5″]