Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Dzisiaj, w szkolnej auli, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.  Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy za osiągnięcia i nagrody książkowe, ufundowane przez Radę Rodziców.

Wydarzenie uświetnił występ artystyczny, w którym udział wzięli uczniowie: Kamila Kuriata z klasy 2B, Lada Zadorina z 2F, Adrianna Kunecka z 2A, Nikola Handzel z 1B oraz uczniowie klasy 1G: Polina Vaschenko, Masha Larkova, Kamil Bogusz, Anastasiia Zhyhulina i Kateryna Andriichuk. W role prowadzących tradycyjnie wcieliły się Susanna Szewczyk oraz Konstancja Madejczyk-Hordij z klasy 2B. Za nagłośnienie odpowiedzialny był Olwier Bijak z klasy 2A.

Po zakończeniu oficjalnej części uczniowie i wychowawcy udali się do klas, gdzie zostały rozdane świadectwa.
Gratulujemy wszystkim osiągniętych wyników i dziękujemy całej szkolnej społeczności za wspólnie spędzony rok szkolny 2023/2024.
Bardzo dziękujemy uczniom i nauczycielom za przygotowanie występu.