Uczniowie przygotowali występ z okazji Święta Edukacji Narodowej

Uczniowie Liceum i Technikum ROE przygotowali dla kadry nauczycielskiej miłą niespodziankę z okazji Święta Edukacji Narodowej, znanego również jako Dzień Nauczyciela. Podczas  krótkiego przedstawienia wcielili się w dowcipny sposób w role nauczycieli uczących w naszej szkole, prezentując z przymrużeniem oka ich postacie oraz prowadzone przez nich lekcje. Całości dopełniły występy wokalne oraz pokaz taneczny.

Zebrana publiczność świetnie się bawiła oraz entuzjastycznie reagowała na poszczególne punkty programu, nagradzając występujących dużymi brawami.

Nad przygotowaniem spektaklu czuwał Pan Michał Przybysz, za występy wokalne była odpowiedzialna Pani Klaudia Lewandowska a za pokaz taneczny Pani Zuzanna Nir. Dziękujemy za wsparcie!

Warto podkreślić, że pomysłodawcami wydarzenia byli nasi uczniowie, którym gratulujemy kreatywności i bardzo dziękujemy za inicjatywę i zaangażowanie.