Konkurs świąteczny w Liceum i Technikum ROE

W zeszłym tygodniu w Liceum i Technikum ROE odbył się konkurs świąteczny, zorganizowany przez samorząd uczniowski i szkolny wolontariat.

Do udziału w konkursie zostały zaproszone wszystkie klasy. Zadaniem uczniów było pojawienie się w szkole w świątecznym ubraniu/przebraniu oraz przygotowanie świątecznych pierniczków. Każda przebrana osoba oraz każdy pierniczek zdobywały po jednym punkcie dla danej klasy. Zwycięzcą konkursu została klasa 2E, która zebrała największą ilość punktów i tym samym wygrała nagrodę – voucher zwalniający z odpowiedzi ustnej lub niezapowiedzianej kartkówki. Serdecznie gratulujemy!

Pierniczki przygotowane przez uczniów zostały przekazane na świąteczny kiermasz ciast i rękodzieła uczniowskiego, który odbył się w szkole w dniach 14-15 grudnia.

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i  wspólną zabawę.