Letnia edycja Szkolnego Przeglądu Artystycznego  ROE.

16 czerwca, w szkolnej auli, odbyła się letnia edycja Szkolnego Przeglądu Artystycznego ROE.
Uczniowie Liceum ROE zaprezentowali efekty swojej pracy na zajęciach tematycznych w trakcie drugiego semestru. Publiczność mogła obejrzeć: etiudy aktorskie, prezentację fotografii, instalację fotograficzną, wernisaż prac plastycznych, prezentację grafiki komputerowej, występy wokalne i taneczne. Uczniowie Technikum ROE byli odpowiedzialni za nagłośnienie imprezy.
Serdecznie dziękujemy wspaniałym wykonawcom oraz kadrze opiekunów artystycznych: Panu Piotrowi Watrasowi, Pani Małgorzacie Kałuzińskiej, Pani Ewie Głowackiej- Romanow, Pani Zuzannie Nir, Panu Witoldowi Owczarkowi, Panu Bartoszowi Mokrzyckiemu.
Dziękujemy też wszystkim uczniom, w szczególności szkolnemu wolontariatowi i samorządowi uczniowskiemu oraz nauczycielom i pracownikom, zaangażowanym w przygotowanie wydarzenia.