Liceum ROE organizuje po raz pierwszy ?Coroczny turniej międzyklasowy – Żniwa”, realizowany w ramach Wrocławskiego Budżetu Samorządów Uczniowskich.

Mamy przyjemność organizować, po raz pierwszy w naszej szkole, „Coroczny turniej międzyklasowy – Żniwa”, który odbędzie się 22.11.2021 r.
Projekt realizowany jest w ramach Wrocławskiego Budżetu Samorządów Uczniowskich.
Uczniowie Liceum ROE będą rywalizować między sobą w kategoriach sportowej oraz wiedzy. Zadaniem każdej klasy będzie również zespołowe rozwiązanie, w ciągu 10 minut, jak największej ilości zagadek. Zwycięska klasa zostanie nagrodzona pucharem sfinansowanym przez WBSU.

Inicjatorami akcji są: Grzegorz Bartoszko, Weronika Cieplik, Kacper Michalec.
Koordynatorami ze strony zespołu WBSU są: Katarzyna Huńkowska oraz Paweł Kierakowicz.