Mikołajki oraz kiermasz ciast i ciastek w Liceum i Technikum ROE.

6 grudnia świętowaliśmy Mikołajki w Liceum i Technikum ROE. W rolę Mikołajów wcielili się przewodniczący Samorządów Uczniowskich Liceum i Technikum ROE: Cyprian i Kacper. Podczas lekcji, uczniowie obecni w szkole, zostali poczęstowani cukierkami, przygotowanymi przez pracowników sekretariatu szkół.

Uczniowie i nauczyciele prawie na każdej przerwie mogli zaopatrywać się w pyszne wypieki i tym samym wspierać cele charytatywne, na które zostanie przeznaczona cala zebrana na kiermaszu kwota. Ogromne podziękowania należą się wszystkim osobom, które przyniosły pyszne wypieki, a także wszystkim wolontariuszom organizującym i obsługującym wydarzenie. Dzoękujemy również każdemu, kto zakupem ciasta czy ciastka włączył się w świąteczną akcję charytatywną.