Nasza szkoła uczestniczyła w akcji ?Szlachetna Paczka?

313203 1511254124

W ostatni weekend nasza szkoła uczestniczyła w akcji ?Szlachetna Paczka?- jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce.

W piątek po zajęciach, wolontariusze liceum i technikum ROE pomagali udekorować salę świątecznymi dekoracjami, w  myśl hasła tegorocznej akcji:

? Aby Święta były piękne dla wszystkich?. W sobotę i niedzielę, wspólnie z wolontariuszami ?Szlachetnej Paczki?, przekazywali zebrane od darczyńców paczki najbardziej potrzebującym rodzinom.
Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy byli zaangażowani w to wyjątkowo wartościowe przedsięwzięcie.

[simple_gallery folder=”images/z_życia_szkoły/2018_z_zycia_szkoły/SZpaczka/” width=”150px” height=”150px” resize=”1″ scale=”5″]