PREZENTACJA PRAC FOTOGRAFICZNYCH ABSOLWENTÓW LICEUM ROE 2021

Dobiegają końca egzaminy maturalne. Przed uczniami kolejny, pełen emocji etap ? oczekiwanie na wyniki oraz rekrutacja na wyższe uczelnie. Kibicujemy bardzo mocno wszystkim maturzystom Liceum i Technikum ROE!

Tymczasem, mamy przyjemność zaprezentować prace fotograficzne, przygotowane przez tegorocznych absolwentów naszego liceum z klasy 3A, pod opieką artystyczną Pani Agaty Ciastoń i Pana Bartosza Mokrzyckiego.
Autorzy zdjęć:
Konrad Czech – temat: „Poranek”
Kamil Domagała – temat: „Portret modowy”
Wiktoria Lipczyńska – temat: „Po drugiej stronie lustra”
Maja Orzechowska – temat: „Studium portretu”
Kamila Pietrzyk – temat: „Historia z szafy”
Jan Potera – temat: „Miasto nocą”
Kamila Szumera – temat: „Mięso”
Dorian Szymkowiak – temat: „10 łatwych utworów na aparat”
Michał Witkowski – temat: „Poglądy”
Leon Włodarczyk – temat: „Pomiędzy rzeczywistością, a fikcją”

Zapraszamy do oglądania: