Szkolny Przegląd Artystyczny Liceum i Technikum ROE 2021/2022 – edycja letnia.

W dniu 22 czerwca 2022 odbył się Szkolny Przegląd Artystyczny Liceum i Technikum ROE. Publiczność mogła obejrzeć: etiudy aktorskie, prezentacje fotografii i grafiki komputerowej, wernisaż prac plastycznych, występy wokalne i taneczne, rekonstrukcję historyczną, reportaże.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom – wykonawcom z Liceum i Technikum ROE, kadrze opiekunów artystycznych, Państwu: Małgorzacie Kałuzińskiej, dr Katarzynie Plucińskiej, prof. Witoldowi Owczarkowi , Piotrowi Watrasowi, Dominikowi Jarockiemu, Bartoszowi Mokrzyckiemu, dr Agacie Ciastoń, Zuzannie Nir, Agacie Zając, Agnieszce Herzog, dr Antoniemu Benediktowi, dr Bartłomiejowi Krukowi, Marcinowi Golemie, uczniom prowadzącym oraz Pani Karolinie Kontak, która koordynowała wydarzenie.