Szkolny przegląd artystyczny ROE – edycja zimowa

10 lutego 2023, w naszej szkole, odbyła się zimowa edycja Szkolnego Przeglądu Artystycznego ROE. Wydarzenie było okazją do podsumowania i pokazania efektów twórczej pracy uczniów w pierwszym semestrze. Uczniowie Liceum i Technikum ROE zaprezentowali przed publicznością swoje umiejętności: wokalne, instrumentalne, taneczne, aktorskie, graficzne, plastyczne, fotograficzne i dziennikarskie.

Prezentacje oraz występy zostały przygotowane pod kierunkiem naszych nauczycieli zajęć artystycznych i tematycznych : Pani Zuzanny Nir, Pana Kazimierza Serwina, Pani Małgorzaty Kałuzińskiej, prof. Witolda Owczarka, Pana Bartosza Mokrzyckiego i Pani Ewy Głowackiej- Romanow.
Za scenariusz i organizację Przeglądu odpowiedzialny był Pan Piotr Watras – nauczyciel, koordynator ds. artystycznych Liceum i Technikum ROE.
W roli prowadzących imprezę wystąpili uczniowie liceum- Julia Łamasz i Tytus Brzeziński. Nagłośnieniem zajął się Cyprian Oliwa – uczeń technikum
Pozytywną atmosferę na Przeglądzie zapewniło specjalnie powołane Jury.

Gościem specjalnym Szkolnego Przeglądu Artystycznego był Pan Tadeusz Szczyrbak – Prezes Zarządu Fundacji Rodzina Rodła. Na widowni pojawiły się również Pani Agnieszka Kluzowicz – przewodnicząca Rady Rodziców Technikum ROE oraz Pani Aneta Michalec – skarbnik Rady Rodziców Liceum ROE.
Bardzo dziękujemy naszym uczniom, nauczycielom i wszystkim osobom, zaangażowanym w przygotowanie Przeglądu. Dziękujemy również publiczności i serdecznie zapraszamy na letnią edycję imprezy w czerwcu.