Uczniowie klasy 3B liceum wzięli udział w spotkaniu autorskim z fotografem Kostasem Kiritsisem

5 stycznia klasa 3B liceum ( profil fotograficzny) wzięła udział w spotkaniu autorskim z fotografem, Panem Kostasem Kiritsisem.
Podczas zajęć uczniowie mieli możliwość zapoznania się z pracami autora oraz omówienia procesu ich powstania. Dodatkowo została przeprowadzona dyskusja o fotografii jako narzędziu kreacji i wypowiedzi intelektualnej.
Na koniec spotkania uczniowie mogli porozmawiać i zasięgnąć opinii artysty na temat zbiorowej instalacji, która jest przez nich tworzona w ramach zajęć z fotografii. 📷
Dziękujemy Panu Kiritsisowi za wizytę w naszej szkole i podzielenie się z uczniami cenną wiedzą.