Uczniowie Liceum i Technikum ROE wzięli udział w koncercie ?Hej ROE idą święta?.

W poniedziałek 19 grudnia w naszej szkole odbył się koncert „Hej ROE idą święta”, w którym wzięli udział uczniowie Liceum i Technikum ROE. Forma koncertu nawiązywała do rodzinnego spotkania przy stole wigilijnym, gdzie we współczesny sposób opowiada się o świątecznych tradycjach.

Bardzo dziękujemy wszystkim wykonawcom oraz osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia, a w szczególności Panu Piotrowi Watrasowi, koordynatorowi artystycznemu w Liceum i Technikum ROE.

Szczegółowy scenariusz i realizacja artystyczna: Pan Piotr Watras
Nagłośnienie: Cyprian Oliwa
Akompaniament: Pan Piotr Watras, Cyprian Oliwa
Gitara: Oleh Czerneha, Pan Piotr Watras