Uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości

W ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości, w naszej szkole odbył się dzisiaj uroczysty apel. Program wydarzenia obejmował koncert pieśni patriotycznych, występy taneczne, a także wystawę prac plastycznych i graficznych o tematyce związanej ze świętem
Ponadto, uczniowie i kadra pedagogiczna Liceum i Technikum ROE wzięli udział w kolejnej edycji akcji Szkoła Do Hymnu, organizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, i o symbolicznej godzinie 11:11 odśpiewali wspólnie hymn narodowy.
Dziękujemy naszym uczniom i nauczycielom za udział w uroczystości. Szczególne podziękowania kierujemy do wykonawców oraz wszystkich osób, zaangażowanych w organizację wydarzenia.

▪️ Występy wokalne i recytatorskie:
Franciszek Maczaj (1A), Alicja Łukasiewicz (1G), Ludmyla Kuzmichova (3A), Alla Shynkarenko (2F),Yuliia Yasinska (3A),
Mariia Ryzhuk (3A), Polina Romaniuk (1G), Amelia Zwarycz (1B),
Khrystyna Poletko (4C), Khrystyna Hnatiuk (2E), Daria Zhohlo (2E),
Yaroslav Ivanov (2F), Maja Mazurek (2A).

▪️ Występ taneczny:
Klasa 1G: Alina Urban, Diana Marchenko, Polina Vashchenko, Yelyzaveta Savchenko, Anna Szczęsna, Wiktoria Ośmiałowska.

▪️ Autorki prac plastycznych:
Klasa 1E: Yelizaveta Vasylieva, Julia Onipchenko, Natalia Bisińska, Yelizaveta Ponomarova, Zuzanna Pawłowska, Natalia Szubiela, Magda Więcław, Oleksandra Lukerina, Jaroslava Spirenkova.
Klasa 1D: Olga Grad, Nadia Rakowska, Wiktoria Kwiatkowska, Karolina Gulczyńska.
Klasa 2D: Klaudia Włodarczyk, Karolina Przechoćko, Nikola Pancewicz, Diana Sydor.

▪️ Organizatorzy i opieka merytoryczna:
Pani Oksana Zavalska, Pan Kazimierz Serwin.

▪️ Opieka grupy przygotowującej scenografię:
Pani Oksana Kyrychenko

▪️ Koordynator akcji ” Szkoła do hymnu”:
Pan Marcin Golema

▪️ Nagłośnienie: