Wycieczka klasy 4 technikum ( turystyka) do Dzielnicy Czterech Wyznań, w ramach zajęć z nauki pilotażu.

14 września uczniowie klasy 4 technikum ( turystyka), pod opieką nauczyciela Pana Tomasza Smolarskiego, wzięli udział w wycieczce, która odbyła się w ramach zajęć z nauki pilotażu.
Zadaniem uczniów było oprowadzenie nauczyciela i reszty klasy po Dzielnicy Czterech Wyznań ( Dzielnicy Czterech Świątyń)- wyjątkowym miejscu na mapie turystycznej Wrocławia, symbolizującym jego wielokulturowość i otwartość. Dzielnica jest też przestrzenią wielu wydarzeń kulturalnych oraz miejscem spotkań. Można ją poznać spacerując ścieżką kulturową, łączącą cztery świątynie różnych wyznań: prawosławną, rzymskokatolicką, ewangelicko-augsburską i synagogę.