Wycieczka uczniów w Karkonosze

W dniach 7-8 listopada grupa „nieustraszonych” uczniów z naszej szkoły, pod opieką Pani Magdaleny Suskiej, udała się na wycieczkę w Karkonosze. Nieustraszonych, ponieważ wyprawie towarzyszyła kapryśna, typowo jesienna pogoda. Było zarówno słońce, jak i deszcz oraz błoto, a także dużo chodzenia pod górkę, z górki i znowu pod górkę.

Uczniowie, m.in. wspięli się na Sky Walk-Ścieżkę w chmurach w Świeradowie Zdroju. Rozpalili magiczne ognisko w deszczu oraz szli na skróty dłuższą drogą. Odwiedzili również Wioskę Lapońską Kalevala w Borowicach, w której rozmawiali o Finlandii, tolerancji i akceptacji, wypili Muminkowe, pyszne kakao oraz bawili się z psami Husky.

Wycieczka miała atrakcyjny, aktywny program i była dla uczniów świetną okazją do integracji, wspólnej zabawy, a także nauki i odkrywania nowych miejsc. Uczestnikom pozostały fantastyczne wspomnienia i apetyt na kolejne wyprawy.