24 września 2020 r. w Liceum i Technikum ROE odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego.

WYNIKI WYBORÓW PLANSZA

24 września w Liceum i Technikum ROE odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego.

Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie, którzy podczas głosowania wybrali poniższych kandydatów:

Liceum ROE:
przewodniczący – Grzegorz Bartoszko
zastępca przewodniczącego – Wiktoria Młynarczyk
sekretarz – Michalec Kacper Michalec
skarbnik – Nikola Susz

Technikum ROE:
przewodniczący – Mateusz Cerulewicz
zastępca przewodniczącego – Eryk Mochnacki
sekretarz – Kacper Cepok
skarbnik – Kinga Piotrowska
zastępca sekretarza – Igor Czechowski

W skład komisji wyborczej liceum wchodzili uczniowie: Matusz Pietkiewicz, Hubert Socha, Michał Witkowski, Zofia Tyrakowska oraz opiekun samorządu – Pan Marcin Golema
W skład komisji wyborczej technikum wchodzili uczniowie: Alicja Jany, Małgorzata Janikowska, Piotr Kluzowicz oraz opiekun samorządu – Pani Irena Kopras.

Serdecznie gratulujemy nowo wybranym  samorządom  w obydwu szkołach.

Bardzo dziękujemy wszystkim pozostałym kandydatom oraz uczniom za udział w wyborach, a komisjom wyborczym za zaangażowanie w przedsięwzięcie.

[simple_gallery folder=”images/z_życia_szkoły/2020/wybory/” width=”150px” height=”150px” resize=”1″ scale=”5″]