GRAND PRIX XVII Dolnośląskich Spotkań Teatrów Młodzieżowych ?CHOCHOŁ 2019?dla Grupy Teatralnej ROE

4

 

 

Mamy wielką przyjemność poinformować, że Grupa Teatralna ROE zdobyła GRAND PRIX XVII Dolnośląskich Spotkań Teatrów Młodzieżowych ?CHOCHOŁ 2019?.

 

 

 

 

Impreza odbyła się 22 marca w Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu. Zespół uczniów liceum i technikum ROE w składzie: Aleksandra Brzezińska, Natalia Królak, Klaudia Gabmbrych, Paulina Panas, Magda Auguścik oraz Włodzimierz Niemirowski, zaprezentował w ramach konkursu etiudę teatralną ?Tydzień i 6 lat? autorstwa Aleksandry Brzezińskiej- uczennicy klasy 2 liceum. Opiekę artystyczną nad grupą sprawowali pani Małgorzta Kałuzińska i pan Sebastian Gębura.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy Grupie dalszych sukcesów. Szczególne podziękowania składamy opiekunom artystycznym.

 

[simple_gallery folder=”images/z_życia_szkoły/2019/GPVII/” width=”150px” height=”150px” resize=”1″ scale=”5″]