Julia Walczak i Kacper Cepok otrzymali Stypendia Prezesa Rady Ministrów

1

 

 

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dwoje naszych uczniów – Julia Walczak (klasa 3 liceum) i Kacper Cepok (klasa 2 technikum)  otrzymali prestiżowe Stypendia Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2018/2019.

 

 

 

10 grudnia w Auli im. Jana Pawła II na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów potwierdzających otrzymanie stypendiów. W imprezie udział wzięli: Dolnośląski Kurator Oświaty- pan Roman Kowalczyk, który wręczał stypendystom dyplomy, przedstawiciele władz samorządowych oraz inni zaproszeni goście. Naszym uczniom towarzyszyła Dyrektor Liceum i Technikum ROE – pani  Anetta Prajzner.
Serdecznie gratulujemy Julii i Kacprowi i życzymy dalszych sukcesów!

 

[simple_gallery folder=”images/z_życia_szkoły/2018_z_zycia_szkoły/JuliaKacper/” width=”150px” height=”150px” resize=”1″ scale=”5″]