Wrocław (2)

Poniżej kilka sylwetek wykładowców prowadzących zajęcia w Szkołach Artystycznych

” image=”images/kadra/madej.jpg” imgwidth=”260″ imgheight=”330″ column=”4″]

[executive name=”Daria Milecka” function=”” description=”wykładowca na kierunku aranżacja wnętrz

Architekt wnętrz, malarka, kulturoznawca. Absolwentka kulturoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Wydziału Architektury Wnętrz PWSSP we Wrocławiu. Dyplom z malarstwa uzyskała w pracowni prof. Wandy Gołkowskiej.?Uczestniczka licznych wystaw krajowych i zagranicznych, sympozjów artystycznych oraz plenerów malarskich. Obecnie adiunkt w Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu w Pracowni Rysunku i Malarstwa.” image=”images/kadra/daria_milecka.jpg” imgwidth=”260″ imgheight=”330″ column=”4″]

[executive name=”Roma Szafarek” function=”” description=”wykładowca na kierunku wizaż i stylizacja

Absolwentka pedagogiki medialnej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła Szkołę Makijażu Profesjonalnego i Stylizacji Anity Folaron, Akademię Wizażystki ?Maestro? Olafa Tabaczyńskiego, Szkołę Makijażu i Charakteryzacji Teatralnej ?Maska? Ewy Niedźwiedź i Jolanty Łobacz oraz analizę kolorystyczną pod okiem specjalistów z firmy Kryolan. Bogate doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w zakresie charakteryzacji teatralnej jak i filmowej. Praktyczne umiejętności rozwijała również jako face-designer dla Giorgio Armani Cosmetics. Na co dzień, jako właścicielka pracowni ?Makijaż Od Kuchni?, chętnie dzieli się swoją wiedzą i kunsztem charakteryzatorskim, prowadząc liczne szkolenia indywidualne i grupowe, zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Zaangażowanie dydaktyczne oraz profesjonalizm przyniosły Romie Szafarek nominację do tytułu ?Przedsiębiorczej Kobiety Roku? w konkursie organizowanym przez Gazetę Wyborczą.” image=”images/kadra/Roma-5.jpg” imgwidth=”260″ imgheight=”330″ column=”4″]

[executive name=”Paweł Bąkowski” function=”” description=”wykładowca na kierunku fotografia

Artysta i fotograf, który pod okiem jednej z najwybitniejszych polskich artystek współczesnych Natalii Lach – Lachowicz ukończył fotografię na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Twórca intermedialny i multidyscyplinarny. Jeden z pomysłodawców i członków Fundacji MOMO. W swoich pracach koncentruje się przede wszystkim na postmodernistycznej grze z odbiorcą.
Strona artysty: www.pawelbakowski.com ” image=”images/kadra/dummy_person.jpg” imgwidth=”260″ imgheight=”330″ column=”4″]

[executive name=”Tomasz Grzyb” function=”” description=”wykładowca na kierunku fotografia

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, specjalizuje się w tematyce stosunków etnicznych. Jako badacz i fotoreporter podróżował na obszary zamieszkałe przez mniejszości narodowe i w strefy konfliktów etnicznych m.in.: Irak, RPA, Wenezuela. Pierwszym poważnym kontaktem z fotografią była dla niego rejestracja życia społeczności rumuńskich Romów we Wrocławiu w 1998 r. Pracował jako nauczyciel fotografii i edukacji wielokulturowej w projektach realizowanych na terenie Polski, RPA, Wenezueli i Autonomii Palestyńskiej. Od 2008 r. wykładowca przedmiotów zawodowych związanych z fotografią we wrocławskich szkołach policealnych.
Strony artysty: : www.tgrzyb.com, www.demotix.com/users/tomasz-grzyb/profile

 

 

 

” image=”images/kadra/dummy_person.jpg” imgwidth=”260″ imgheight=”330″ column=”4″]

[executive name=”Karol Krukowski” function=”” description=”wykładowca na kierunku fotografia

Ukończył Wyższe Studium Fotografii 'AFA’ we Wrocławiu. Autor fotografii do niezwykłej książki pt.’Niewidzialna mapa Wrocławia’, w której osoby niewidzące 'pokazują’ Wrocław. Swój punkt widzenia miasta zrealizował także w cyklu fotografii pt. 'Mieszkańcy’. Karol Krukowski w Regionalnym Ośrodku Edukacji prowadzi zajęcia zarówno z zakresu podstaw fotografii, jak i praktyki.

” image=”images/kadra/dummy_person.jpg” imgwidth=”260″ imgheight=”330″ column=”4″]

[executive name=”Sylwia Kucharska” function=”” description=”wykładowca na kierunku organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej

Doktorantka w Szkole Nauk Społecznych i Humanistycznych oraz absolwentka Wydziału Historii Sztuki na Uniwersytecie Wrocławskim. Zamiłowanie do dziesiątej i jedenastej Muzy realizuje jako niezależny kierownik produkcji filmów fabularnych, dokumentalnych, reklam i programów telewizyjnych. Współpracuje m.in. z BBC, Pro7, ARTE. Wykłada od 2009 roku, wprowadzając swoich słuchaczy w tajniki pracy producenta. Pracowała m.in. z Piotrem Łazarkiewiczem, Waldemarem Krystkiem, Janem Komasą.” image=”images/kadra/dummy_person.jpg” imgwidth=”260″ imgheight=”330″ column=”4″]

[executive name=”Sabin Kluszczyński” function=”” description=”wykładowca na kierunku organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej

Reżyser, montażysta, producent wykonawczy, operator kamery. Absolwent wrocławskiej szkoły filmowej. Działając dynamicznie w branży, osiąga wiele sukcesów nie tylko w zakresie produkcji filmów i reklam, lecz także teledysków. Pod jego reżyserskim okiem powstały wideoklipy między innymi Macieja Maleńczuka i grupy Big Cyc. Współtwórca grupy filmowej Heavy Visions. Na co dzień organizuje sesje zdjęciowe, pisze scenariusze, realizuje zlecenia dla agencji reklamowo ? castingowej oraz prowadzi warsztaty filmowe w Regionalnym Ośrodku Edukacyjnym: 'Technika i technologia produkcji filmowej’ i 'Technologia produkcji krótkich form filmowo-telewizyjnych’.” image=”images/kadra/dummy_person.jpg” imgwidth=”260″ imgheight=”330″ column=”4″]