Konkurs fotograficzny „Moje FERIE”

na www Górna część

Zapraszamy uczniów Liceum i Technikum ROE do udziału w konkursie fotograficznym „Moje FERIE”.

Konkurs foto info na www

Celem konkursu jest aktywizacja uczniów Liceum i Technikum ROE do działań twórczych

w czasie wolnym od nauki, a także promocja i popularyzacja  dziedziny fotografii.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęcia, pokazującego w jaki sposób uczniowie

spędzają ferie zimowe.

Zachęcamy uczestników konkursu do kreatywności a także zachowania wolności

i  swobody twórczej.

Czekamy na Wasze wyjątkowe pomysły!

Zasady konkursu:
1.  W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie uczniowie Liceum i Technikum ROE.

2. Uczestnik konkursu może zgłosić do konkursu maksymalnie trzy prace fotograficzne.
3.  Zgłaszanie prac do konkursu odbywa się drogą elektroniczną, na adres: konkurs@roe.pl
4.  Aby wziąć udział w konkursie należy pobrać  formularz zgłoszeniowy (wraz z oświadczeniem)

i przesłać drogą elektroniczną na adres: konkurs@roe.pl razem z pracą fotograficzną.

Jeżeli uczeń jest niepełnoletni, formularz zgłoszeniowy musi zostać podpisany przez rodzica lub opiekuna prawnego uczestnika konkursu.

Szczegóły konkursu opisane w Regulaminie.
REGULAMIN Konkursu „Moje FERIE” – pobierz
Formularz zgłoszeniowy pobierz

Wrocław, 6 marca 2020 r.
Informujemy, że Jury podjęło decyzję o nierozstrzygnięciu konkursu ?Moje Ferie? i  nieprzyznaniu nagród.