Polecają nas

AP

Anetta Prajzner
Dyrektor liceum i technikum ROE

Drodzy Uczniowie i Rodzice, Liceum i Technikum ROE to bezpieczne i prospołeczne miejsce dla wszystkich, którzy chcą się uczyć oraz projektują swoją przyszłość w określonych kierunkach zawodowych. Zapewniamy opiekę dydaktyczną na wysokim poziomie ogólnokształcącym oraz profesjonalne wsparcie artystów i praktyków określonych branż ( ze świata mediów, nauki, studiów nagrań, teatru, telewizji, mody, tańca). Wspieramy kreatywność, pomagamy w rozwoju pasji i kształtowaniu własnych stylów. Uczymy wrażliwości oraz funkcjonowania praktycznego. Gruntownie przygotowujemy do matury. Doświadczenie ROE zbudowane jest na rozmowach, słuchaniu, tysiącach godzin szkoleń na rzecz procesów edukacyjnych.
Serdecznie zapraszam do niezapomnianej  przygody edukacyjnej w naszej szkole.

BK

Bartłomiej Kruk
Nauczyciel przedmiotów zawodowych w ROE Technikum (Realizacja nagrań i nagłośnień)
Kierownik praktyk

Nauka w Technikum ROE jest szeroko profilowana i kompleksowa. Połączenie zajęć teoretycznych i praktycznych pozwala na uniwersalne kształcenie techników w wybranych zawodach. W efekcie, elastyczność naszych absolwentów pozwoli na szybkie przebranżowienie się i dostosowanie do nowych standardów (np. produkcji lub wymagań technicznych). Kadrę pedagogiczną tworzą specjaliści i praktycy z wysoko cenionych instytucji publicznych i firm partnerskich, którzy przekazują uczniom aktualną wiedzę z rynku pracy oraz umożliwiają poznanie zawodu w praktyce.

uczniowie

Uczniowie liceum i technikum ROE

„Szkoła umożliwia realizowanie wizji artystycznych np. realizacja filmu, wyjścia na wystawy itp.”   Tomek  – Liceum ROE (klasa aktorska)
„Nauczyciele w naszej szkole znają się na tym czego uczą, dzięki czemu mogą nam przekazać odpowiednią wiedzę.”  Kasia – Technikum ROE (Realizacja nagrań)