Rekrutacja do Liceum i Technikum ROE zakończona.Zostały pojedyncze wolne miejsca.

NOWE liceum logo

Zakończyła się rekrutacja do Liceum i Technikum ROE.

Wszystkie osoby, które złożyły dokumenty zostały poinformowane (drogą elektroniczną ) o wynikach rekrutacji. Ponadto, w sekretariacie dostępna jest lista uczniów przyjętych do szkoły.

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku oferta  Liceum i Technikum ROE cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem i od września powitamy w naszych szeregach liczną grupę uczniów pierwszych klas.

Pozostały jeszcze pojedyncze miejsca w wybranych klasach liceum i technikum. Zgodnie z harmonogramem rekrutacji uzupełniającej, zainteresowane osoby mogą złożyć dokumenty do 23 sierpnia 2018 r.
Przypominamy jednak, że o przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń, a wolnych miejsc jest zaledwie kilka.