TERMIN ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 W LICEUM I TECHNIKUM ROE

TERMIN ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 W LICEUM I TECHNIKUM ROE

Rozpoczęcie roku szkolnego w Liceum i Technikum ROE odbędzie się 1 września 2021 r. w naszej nowej siedzibie na ul. Wagonowej 12.
W związku z trwającą pandemią, zrezygnowaliśmy z organizacji wspólnej uroczystości dla dużej grupy. Uczniowie spotkają się w poszczególnych klasach ze swoimi wychowawcami oraz z dyrekcją, zgodnie z poniższym harmonogramem.

Liceum:
klasy pierwsze i drugie – godz.9.00
klasy trzecie – godz. 10.00
Technikum:
wszystkie klasy – godz. 11.30

Grafik sal dla poszczególnych klas będzie wywieszony w szkole.
Czekamy na Was!

WAŻNE!
Na terenie szkoły, podczas przebywania we wszystkich częściach wspólnych ( korytarze, klatki schodowe, toalety, sekretariat i inne pomieszczenia administracyjne ), uczniowie zobowiązani są do noszenia maseczki ochronnej zasłaniającej usta i nos.
Podczas przebywania w sali lekcyjnej, nie ma obowiązku noszenia maseczki.