Uczennica Julia Walczak otrzymała stypendium Prezydenta Wrocławia

Uczennica Julia Walczak otrzymała stypendium Prezydenta Wrocławia

gala duża inne koloryDRUKstrona

 

 

 

 

Julia Walczak uczennica klasy drugiej Liceum ROE otrzymała stypendium Prezydenta Wrocławia dla uczniów w ramach „Wrocławskiego programu wspierania uzdolnionych – PROMOVERE TALENTA” w roku szkolnym 2017/2018.

 

 

 

 

 

 

Nasza uczennica osiągnęła jedną z najwyższych średnich ocen w szkole oraz wzorowe zachowanie. Wyróżniła się również wysoką frekwencją na zajęciach.
Julia jest bardzo utalentowana humanistycznie i aktorsko. Większość swojego wolnego czasu poświęca działając w wolontariacie oraz udzielając się aktorsko w różnych, nie tyko tylko szkolnych przedsięwzięciach. Znana jest z wielu inicjatyw, m.in. wymyśliła przystosowanie Dziennika Anny Frank do pokazania go na scenie w formie monodramu (co zresztą z sukcesem zrealizowała ).Była również pomysłodawczynią realizacji na lekcjach wychowawczych projektu dotyczącego zapoznania młodzieży z historią wychowania w poprzednich epokach .
Serdecznie gratulujemy Julii prestiżowego wyróżnienia oraz życzymy dalszych sukcesów.

 

w1w2

w3

w4