Uczennice Liceum ROE- Natasza Donhefner i Wiktoria Młynarczyk poprowadzą warsztaty dla uczniów ? Samorządność ? Czas start!?.

samorządność FB1a

Młodzieżowy Sejmik Województwa Dolnośląskiego już od kilku lat realizuje projekt, w ramach którego, na całym Dolnym Śląsku, realizowane są warsztaty ?Samorządność- Czas start!?.

Celem warsztatów jest pogłębienie wiedzy młodzieży na tematy związane z samorządem terytorialnym, a także pokazanie młodym ludziom, że mogą mieć realny wpływ na działania władz lokalnych.
W Liceum ROE warsztaty poprowadzą nasze uczennice z klasy 3b: Natasza Donhefner – radna Młodzieżowego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego i Wiktoria Młynarczyk – wiceprzewodnicząca samorządu uczniowskiego. Najbliższe warsztaty odbyły się już dzisiaj 27 listopada ( klasa 1a), następne odbędą się 4 grudnia (klasy 2a i 2c). Kolejne terminy przewidziane są w drugim semestrze.

Zapraszamy!

Samorządność01a akt