Uczniowie Liceum ROE wzięli udział w warsztatach organizowanych przez Forum Młodych Liderów.

Forum Młodych Liderów

Podczas ostatnich dwóch weekendów, przedstawiciele samorządu uczniowskiego Liceum ROE wzięli udział w warsztatach organizowanych przez Forum Młodych Liderów. Wykłady dotyczyły m.in. pracy w grupie oraz planowania projektów.

Forum Młodych Liderów zostało zainicjowane przez Instytut Edukacji Społecznej w 2007 roku i przez kolejne lata stało się ważną przestrzenią, w której młodzi ludzie mogą trenować swoje umiejętności interpersonalne, rozwijać pasje i realizować własne pomysły na społecznej mapie Wrocławia. Projekt jest bezpłatny dzięki finansowaniu z Urzędu Miasta Wrocław. Następne warsztaty zaplanowane są  w roku 2021.
Na zdjęciu uczniowie: Natasza Donhefner, Wiktoria Młynarczyk, Grzegorz Bartoszko oraz prowadzący- Pan Paweł  Dębek, psycholog  zdrowia, socjolog organizacji i zarządzania.

Forum Młodych Liderów