Uroczyste pożegnanie absolwentów Liceum i Technikum ROE

W dniu 26 kwietnia odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów Liceum i Technikum ROE.

Wydarzenie rozpoczęło się krótkim występem Cypriana Oliwy z technikum, który pięknie wykonał utwór Chopina. Pani Dyrektor wraz z Wychowawcami oraz Panią Psycholog, wręczyli uczniom świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy za szczególne osiągnięcia oraz nagrody książkowe, które ufundowała Rada Rodziców.

Pięcioro absolwentów otrzymało specjalną nagrodę dyrektora za zaangażowanie organizacyjne, społeczne lub artystyczne na rzecz szkoły. Pani Dyrektor Anetta Prajzner złożyła również podziękowania przedstawicielom Rady Rodziców z obydwu szkół.

Po pełnym emocji, oficjalnym pożegnaniu, absolwenci robili pamiątkowe zdjęcia przy fotobudce, którą własnoręcznie zmontowali uczniowie klas czwartych, wykorzystując środki zebrane podczas kiermaszu ciast.

Po zakończeniu uroczystości, uczniowie i wychowawcy udali się do klas, gdzie zostały rozdane świadectwa i dyplomy absolwenta.

Bardzo dziękujemy absolwentom Liceum i Technikum ROE za wspólnie spędzone lata. Życzymy Wam wielu sukcesów, spełnienia marzeń oraz powodzenia na egzaminach maturalnych, które rozpoczną się już w przyszłym tygodniu!

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację uroczystego pożegnania absolwentów.