VI miejsce dla zespołu Relanium na XXIX Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Licealisty WYBRYK

Obraz htc 913

W piątek 16 listopada odbył się XXIX  Ogólnopolski Przegląd Piosenki Licealisty WYBRYK, organizowany przez  III LO we Wrocławiu.

Naszą szkołę reprezentował zespół Relanium w składzie: Alicja Jany ? wokal, Izabela Pakowska- gitara, Kacper Cepok- instrumenty klawiszowe ( uczniowie klasy drugiej i trzeciej technikum na kierunku Realizacja Nagrań i Nagłośnień).
W  czasie imprezy można było usłyszeć zróżnicowany repertuar-  zarówno spokojne ballady jak i mocne rokowe brzmienia. Artyści wykonywali znane piosenki a także swoje własne kompozycje.
Zespół Relanium zaprezentował utwór Agnieszki Grochowicz ?Kawa, papierosy, relanium? i zajął w konkursie wysokie szóste miejsce.
Serdecznie gratulujemy Alicji, Izabeli i Kacprowi i życzymy zespołowi dalszych sukcesów!

[simple_gallery folder=”images/z_życia_szkoły/2018_z_zycia_szkoły/OPPL/” width=”150px” height=”150px” resize=”1″ scale=”5″]