Wizyta uczniów na planie serialu ?Świat według Kiepskich?

16462902 1230904987022226 2671268201369200897 o

 

W dniu 20 stycznia uczniowie liceum i technikum, w towarzystwie nauczycieli, wybrali  się na plan serialu  „ Świat według Kiepskich” do firmy  ATM na  Bielanach Wrocławskich. Pani Paulina Wajdziak – producentka serialu, wprowadziła wszystkich w świat Kiepskich. 

Reżyser serialu – Patrick Yoka porozmawiał z uczniami  na temat filmu, była też okazja do zrobienia sobie z nim grupowego zdjęcia. Uczniowie zobaczyli jak są kręcone na żywo sceny i obserwowali z bliska pracę ekipy na profesjonalnym sprzęcie. W czasie przerwy wszyscy mieli możliwość zwiedzić plan zdjęciowy i przespacerować się po filmowym mieszkaniu Kiepskich. Szczególnym zainteresowaniem zwiedzających cieszył się filmowy fotel Ferdka.

 

 

 

Uczniom udało się również zrobić zdjęcie z panią Marzeną Kipiel-Sztuką – filmową Halinką Kiepską oraz z panem Dariuszem Gnatowskim – filmowym Arnoldem Boczkiem.
Wycieczka była bardzo udana a młodzież jeszcze długo będzie wspominała wrażenia z planu.
Bardzo dziękujemy panu Patrickowi Yoka, pani Paulinie Wajdziak i firmie ATM za zaproszenie.

 

 

[simple_gallery folder=”images/gallery/naplaniekiepskich/” width=”163″ height=”135″ class=”gallery ” imgclass=”thumbnail” scale=”5″]