WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO ?LUBIĘ TO!?

Zakończył się KONKURS FOTOGRAFICZNY ?LUBIĘ TO!? dla uczniów szkół podstawowych z klas  szóstych, siódmych i ósmych.

Bardzo dziękujemy i gratulujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w  konkursie. Otrzymaliśmy od Was wiele ciekawych zdjęć z całej Polski, zróżnicowanych pod względem pomysłów i sposobu ujęcia tematu. Jesteśmy pod wrażeniem wysokiego poziomu nadesłanych prac i cieszymy się, że zechcieliście podzielić się z nami swoją twórczością.

Zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach!

Mamy przyjemność ogłosić, że Jury konkursu przyznało następujące nagrody:

I MIEJSCE:
Autor: Maria Chęciek
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Dębicy
Zdjęcie: ?Lubię Beksińskiego?

Interesująca fotografia inscenizowana, która odnosi się do twórczości Zdzisława Beksińskiego. Przemyślana estetycznie forma, umiejętna gra kolorem jako środkiem wyrazu.

II MIEJSCE:
Autor: Miłosz Suder
Szkoła Podstawowa nr 3 w Myślenicach
Zdjęcie:  ?Lubię czytać bo książka jest jak podróż pełna przygód?

Czysta forma, ale oryginalne ujęcie z wykorzystaniem fotografii polaroidowej, gdzie pojawia się stale obecny w dziejach fotografii wątek obrazu w obrazie.

WYRÓŻNIENIE:
Autor: Kinga Pieterwas
Szkoła Podstawowa nr 3 w Myślenicach
Zdjęcia (tryptyk): ?Rysunek światłem?, ?Światłem malowane?, ?Światłocień?

Rytm, światło i cień to atuty tego zestawu, zauważone i zaangażowane w kompozycję obrazu.

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu!

Nagrody w konkursie:
I miejsce: TABLET Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
II miejsce: APARAT z funkcją drukowania Kodak Mini shot Combo 3
Wyróżnienie: KSIĄŻKA ?1001 fotografii, które musisz zobaczyć?, autor Paul Lowe