Wyróżnienie dla Julii Rakoczy w konkursie na najlepsze nagranie foniczne dla mediów wizualnych.

2

12 października w Poznaniu odbyło się XVII Sympozjum Nowości w Technice Audio i Wideo, w którym wzięli udział: naukowcy, specjaliści, twórcy, studenci i inne osoby związane zawodowo z branżą.

W ramach imprezy, miały miejsce m.in. liczne wykłady, prezentacje i warsztaty.
Jednym z punktów programu sympozjum był konkurs na najlepsze nagranie foniczne dla mediów wizualnych. Z przyjemnością informujemy, że nasza uczennica klasy drugiej technikum (kierunek Realizacja nagrań i nagłośnień) ? Julia Rakoczy zdobyła na konkursie wyróżnienie.
Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że konkurs był adresowany dla studentów i doktorantów, więc Julia rywalizowała ze starszymi i bardziej doświadczonymi od siebie osobami.

Serdecznie gratulujemy Julii i życzymy dalszych sukcesów!

[simple_gallery folder=”images/z_życia_szkoły/2018_z_zycia_szkoły/JuliaR/” width=”150px” height=”150px” resize=”1″ scale=”5″]