Zapraszamy kandydatów do liceum na KREATYWNY PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY Z LICEUM ROE.

UWAGA!

W związku z  decyzją MEN, dotyczącą czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek oświatowych, impreza nie odbędzie się w zaplanowanym terminie.

Powiadomimy Państwa o nowej dacie. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej.

Kreatywny dzień gora

Uczestnicy imprezy będą mogli  zapoznać się z ofertą Liceum ROE na rok szkolny 2020/2021, a także  wziąć udział w atrakcyjnych warsztatach artystycznych, zajęciach kreatywnych i konkursach.

Będzie to również okazja do spotkań z kadrą pedagogiczną oraz uczniami naszej szkoły, którzy zaprezentują przygotowane przez siebie prace i projekty. Chętne osoby będą miały możliwość złożenia na miejscu podania do liceum.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów i rodziców!

Impreza odbędzie się 21  marca ( sobota), w godz. 10.00-15.00, na ul. Haukego-Bosaka 21, w Auli na IV piętrze.

Kontakt: tel. 515 708 711, 515 712 990, e-mail: liceum@roe.pl

Kreatywny dzień plakat 04a4pop