Zbieramy nakrętki dla hospicjum

NAKRETKI k jpg1ROE Liceum i Technikum biorą udział w akcji ?Nakrętki dla hospicjum? organizowanej przez Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Zbieramy wszystkie nakrętki (od napojów, szamponów, chemii gospodarczej, kosmetyków etc.) oraz dobry plastik z oznaczeniami ( najczęściej w trójkącie) : PP, PE, LDPE, HDPE. Wszystkie zbierane rzeczy muszą być pozbawione metalowych elementów i innych zanieczyszczeń.

 

Pieniądze uzyskane ze sprzedaży nakrętek zostaną przeznaczone przez hospicjum na opłacenie domowej rehabilitacji dla podopiecznych. Gorąco zachęcamy uczniów, rodziców, kadrę pedagogiczną oraz wszystkich pracowników ROE do zaangażowania się w ten szczytny cel.

 

Pojemnik do którego można wrzucać nakrętki oraz materiały informacyjne o akcji znajdują się w szkole, w przedsionku do sal 24 i 25.

 

Więcej informacji na stronie: https://www.hospicjum.wroc.pl/nakretki-dla-hospicjum

 

[simple_gallery folder=”images/gallery/nakretki/” width=”163″ height=”135″ class=”gallery ” imgclass=”thumbnail” scale=”5″]