Sukcesy, twórczość i pasje naszych uczniów

Nasi uczniowie mogą się pochwalić sukcesami na wielu płaszczyznach:

Laura Besz zdobyła główną nagrodę w konkursie „Prawa Człowieka w Obiektywie”, organizowanym przez Rzecznika Praw Obywatelskich
Inauguracja VII Kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Wrocławia – udział przewodniczącej samorządu uczniowskiego ROE
Podziękowania od Pary Prezydenckiej dla naszej szkoły za udział w akcji Narodowe Czytanie
Artykuł naszej uczennicy – Veroniki Kyrychenko z liceum ROE w gazecie „Słowo Polskie”
Wrocławski Kongres Samorządów Uczniowskich – udział przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego Liceum i Technikum ROE
XIX Sympozjum Nowości w Technice Audio i Wideo. Sukces naszych uczniów w konkursie nagrań
Nagroda „Osobowość roku 2020” dla Grzegorza Bartoszko z klasy 3C.
Weronika Sabatowska, uczennica klasy 3a Liceum, wzięła udział programie „Szansa na sukces”.
Grzegorz Bartoszko z klasy 2c, przewodniczący samorządu uczniowskiego Liceum ROE, został nominowany do tytułu „Osobowość roku 2020” (plebiscyt organizowany przez „Gazetę Wrocławską”).
Uczniowie Filip Matecki i Grzegorz Bartoszko zostali radnymi V kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Wrocławia.
Iga Bartczak z klasy 2c liceum wydała swoją pierwszą książkę!
Uczennica Weronika Sabatowska zajęła I miejsce w konkursie „MY WROCŁAWIANIE SAMI SWOI CZYLI NAJPIĘKNIEJSZE JEST TO CO PRZED NAMI”.
Uczniowie Paulina Panas z liceum i Patryk Pomarański z technikum otrzymali stypendia Prezesa Rady Ministrów.
GRAND PRIX XVII Dolnośląskich Spotkań Teatrów Młodzieżowych „CHOCHOŁ 2019”dla Grupy Teatralnej ROE.
Julia Walczak i Kacper Cepok otrzymali Stypendia Prezesa Rady Ministrów.
VI miejsce dla zespołu Relanium na XXIX Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Licealisty WYBRYK.
Wyróżnienie dla Julii Rakoczy w konkursie na najlepsze nagranie foniczne dla mediów wizualnych.
Stypendium dla Arlety Gosławskiej w ramach „Wrocławskiego programu wspierania uzdolnionych – PROMOVERE TALENTA” .
Drugie miejsce w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Piosenki Agnieszki Osieckiej „ Bardzo Wielka Woda” 2018 dla Alicji Jany oraz Izabeli Pakowskiej.
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Arlety Gosławskiej.
Stypendium od Prezydenta Wrocławia dla Julii Walczak.
Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Solidarność walcząca 1982-1990’” dla Izabeli Pakowskiej.
Wyróżnienie na XXV Festiwalu Poezji Śpiewanej „Mimoza” dla Marceli Dul i Alicji Jany.

Przedstawienie jasełkowe „ Hej kolęda, kolęda …!”
Uczniowie klas plastycznych i projektowania zajmują się przygotowywaniem swoich prac dyplomowych
Uczniowie klasy 3B (profil fotograficzno-operatorski) zajmowali się budową instalacji artystycznej
Koncert z okazji Dnia Kobiet
Koncert „Hej ROE idą święta”
Wieczór literacki „Poezja nas łączy” przygotowany przez uczniów klas przygotowawczych Liceum ROE oraz uczestników kursów języka polskiego z klas ogólnodostępnych
Prezentacja prac i projektów plastycznych absolwentek Liceum ROE 2021, cz.II.
Prezentacja prac i projektów plastycznych absolwentek liceum ROE 2021, cz.I.
Prezentacja projektów graficznych absolwentów liceum ROE 2021.
Etiudy aktorskie absolwentów liceum ROE 2021 – dubbing i animacja wg „Serenady” Sławomira Mrożka”.
Prezentacja prac i projektów plastycznych absolwentek liceum ROE 2021, cz.I.
Prezentacja projektów graficznych absolwentów liceum ROE 2021.
Etiudy taneczne absolwentek liceum ROE 2021 „Different Souls, One Path”.
Prezentacja prac fotograficznych absolwentów liceum ROE 2021.
Prezentacja wybranych prac uczniów technikum z kierunku Reklama/ styczeń 2020.
Prezentacja prac fotograficznych uczniów klas 2a i 3a liceum / styczeń 2020.
Film reklamowy Liceum i Technikum ROE autorstwa Tomasza Piotrowskiego, ucznia liceum.
Przegląd Artystyczny ROE /styczeń 2018/ – film zrealizowany przez uczniów Technikum ROE z kierunku Realizacja Nagrań i Nagłośnień.
Przegląd Prac Fotograficznych uczniów Liceum ROE – klasa Fotograficzna.
Drzwi Otwarte Liceum i Technikum ROE – krótki film Filipa Pawłowskiego, ucznia technikum.
Świąteczny teledysk nagrany przez naszych uczniów.