Wydarzenia, wyjścia i imprezy

Wydarzenia, wyjścia i imprezy

Wydarzenia, wyjścia i imprezy

Przegląd artystyczny

Szkolny Przegląd Artystyczny ROE to cykliczna impreza organizowana przez naszą szkołę, która odbywa się dwa razy w roku na zakończenie każdego semestru.Podczas Przeglądu uczniowie liceum i technikum ROE prezentują swoje artystyczne i praktyczne umiejętności, które nabyli i rozwinęli w trakcie nauki. Impreza ma charakter otwarty dla publiczności. Wśród widowni pojawiają się: rodzina, przyjaciele i znajomi uczniów, dyrekcja, grono pedagogiczne, zaproszeni goście oraz, oczywiście, sami uczniowie.

Szkolny Przegląd Artystyczny ROE /styczeń 2020/
Szkolny Przegląd Artystyczny ROE /styczeń 2019/
Szkolny Przegląd Artystyczny ROE, cz. II /czerwiec 2018/
Szkolny Przegląd Artystyczny ROE, cz. I /styczeń 2018/
Szkolny Przegląd Artystyczny ROE, cz. II /czerwiec 2017/
Szkolny Przegląd Artystyczny ROE, cz. I /luty 2017/

Nasi uczniowie mają możliwość przyglądania się z bliska pracy profesjonalistów z branży filmowej i medialnej. Wizyty na planie filmowym, w radio i w studio nagrań ( w którym regularnie prowadzone są zajęcia lekcyjne) są dla uczniów atrakcyjnymi wydarzeniami oraz stanowią doskonałą okazję do zapoznania się ze specyfiką poszczególnych zawodów a także zdobywania praktycznych umiejętności i doświadczenia.

Zobacz wybrane wydarzenia:

1

Zajęcia w pracowni montażu dźwięku1Wizyta na planie serialu „Rodzinka.pl”


II WIZYTY PLAN RADIO TV Kiepscy

Wizyta na planie serialu „Świat według Kiepskich”II WIZYTY PLAN RADIO TV Studio nagrańPW

Pracowite tygodnie w Studio Nagrań Politechniki WrocławskiejII WIZYTY PLAN RADIO TV Wizyta w Radio

Wizyta w Radio Wrocław